לוגו

AUTEL

AUTEL - חברה מובילה ומתקדמת בעולם לפיתוח וייצור מכשירי קידוד ודיאגנוסטיקה לרכב.


כל השירות למנעולן תחת קורת גג אחת!

לתיאום פגישה עם אייל באולם התצוגה שלנו בהר טוב או אצלכם בבית העסק: 052-4674140
מה חשוב לדעת בנוגע למכשירים לקידוד אימובילייזר?
 

תחום הרכב משתנה, משתכלל ומתעדכן עם השנים, לכך השפעה ישירה על תחום שכפול וקידוד המפתחות לרכב. בבואך לעסוק בקידוד אימובילייזר לרכב חשוב לבחור את המכשור שיודע להתעדכן מעת לעת, שיש לו אחריות, המשכיות, תמיכה והדרכה. עולם האימובילייזר הוא רחב ונדרשת מיומנות ומקצועיות אותה חשוב לוודא שניתן לקבל מספק מכשירי הקידוד. בשיווק חגי אנו מחזיקים מחלקה נפרדת ומקצועית לתחום האימובילייזר בניהולו של אייל בן אבו, המתמחה במשך כ-10 שנים בשכפול מפתחות לרכבים מכל הסוגים הנדרשים בארץ ומקנה פתרונות מתקדמים למנעולנים. אייל מבקר בתערוכות בעולם, בקשר עם החברות הטובות בעולם בייצור מכשירי קידוד ותכנות מפתחות אימובילייזר, מביאם לארץ ומשווק לקהל לקוחותינו הקיימים והמצטרפים. אייל מספק שירות, תמיכה, הדרכה וליווי לכל אחד מלקוחות החברה ועומד עימם בקשר רציף מזה שנים רבות.

טיפים לרכישת ציוד מקצועי למנעולנים? 

שוב, נושא האחריות והעדכונים חשוב, בדוק נתון זה בבואך לרכוש ציוד מקצועי למנעולן. כמו כן, נושא השירות והתמיכה שהוזכר כאן לעיל רבות, אין להקל בו ראש וחשוב לבחור את הגורם הנכון שיתן לך מענה מקצועי בעת הצורך, בעת תקלה או שאלה. 
אנו ממליצים להצטרף לקבוצות פייסבוק של מנעולנים בארץ, להיות חברים בפייסבוק של שיווק חגי שמעלה תכנים מעת לעת ולקבוצות הווטסאפ שלנו בהן אנו מודיעים על מוצרים חדשים, מלאי, עדכונים ועוד. 

לסיכום, ספק מקצועי ומוצרים איכותיים מהווים את הקנייה הטובה והבטוחה עבור המנעולן, אנו מזמינים אותך ליצור קשר ישירות עם אייל, בטלפון:  052-4674140 לתיאום מועד פגישה באולם התצוגה שלנו בהר טוב או בבית העסק שלך. בהצלחה!