PROAMX
XHORSE
X TOOL
OBDSTAR
LISHI
KEYLINE
JMA
AUTEL
VAPON

פתרונות מתקדמים למנעולנים

שיווק חגי, החברה המובילה בישראל, מקנה פתרונות מקצועיים למנעולנות רכב, מנעולנות בית ולמנעולנים ניידים.

מייבאת את מוצריהם של טובי היצרנים בעולם, מספקת שירות ייעוץ והדרכה בבית העסק של הלקוח, עורכת כנסים וימי עיון מקצועיים בשיתוף פעולה עם היצרנים המובילים, ביניהם:
KEY LINE, JMA, AUTEL, XHORSE, OBDSTAR, SPVG, LOCKDECODERS, XTOOL, DMSPORT, HANDYBABY, KEYDIY, LONSDO ועוד.

בין המוצרים מכונות לשכפול מפתחות, מכשירי קידוד ופתרון תקלות, שלטים לרכבים, שלטים לשערים, מכשירי פריצה, גלמים, מוצרי נעילה, מחזירי דלת, כספות ועוד.

כל השירות למנעולן תחת קורת גג אחת!


לתיאום פגישה עם אייל באולם התצוגה שלנו בהר טוב או אצלכם בבית העסק: 052-4674140
 

 

ציוד למנעולנים וכלים למנעולן | שיווק ופרזול חגי בע"מ

 

איזה ציוד דרוש למנעולן מתחיל?

כשאנו מקבלים פניה ממנעולן מתחיל המבקש לרכוש את הציוד הבסיסי לתחילת העבודה, נברר תחילה האם יעסוק המנעולן בשירות בתחום הרכב או רק בתחום הבית. מנעולן שבוחר לעסוק בשני התחומים אנו נמליץ לו על הציוד הבא: 
- מכונת שכפול מפתחות ממוחשבת, רצוי לבחור במכונה שביכולתה לשכפל גם מפתחות משוננים וגם מפתחות חריטה (תעלות), לדוגמא: GYMKANA 994 של חברת Keyline, איטליה. 
- שתי מכונות שכפול מפתחות מכאניות, האחת משכפלת מפתחות שיניים והשנייה משכפלת מפתחות חורים ותעלות (חריטה)
- מכשיר קידוד שולחני 
- מכשיר קידוד Autel im608 - OBD
- תוכנות רלוונטיות למכשירי הקידוד
- גלמים לשכפול מפתחות, שלטים לרכבים, מכשירי פריצה, מנעולים, צילינדרים ועוד. 
* רשימה זו רלוונטית הן למנעולן בעל החנות והן למנעולן הנייד. 

מה כולל ציוד למנעולנים? 

מכונות שכפול, תוכנות, ציוד לפריצת מנעולים, שלטים לרכבים, שלטים לשערים,  צילינדרים, מנעולים, גלמים ועוד.

מכונות שכפול מפתחות

משמשות לשכפול מפתחות בכמויות גדולות. הן מאפשרות להעתיק מפתחות באופן מהיר ויעיל ולהדפיס אותם בכמויות גדולות. ישנם גם מכונות שכפול דיגיטליות המשמשות לשכפול מפתחות, והן מאפשרות להעתיק מפתחות באופן מהיר ולייצר עותקים שלהם.

ציוד לפריצת מנעולים

הוא ציוד המשמש לפריצת מנעולים. הציוד כולל מגוון רחב של כלי פריצת מנעולים, מכונות שכפול, ומגוון של כלי עבודה ידניים כגון מנעולי צילינדר לדלת רב בריח, מכשירי מדידה, גלמים המשמשים לשכפול מפתחות של רכבים, סוויץ’ לרכב ועוד.

שלטים לשערים

הם כלי שמשמש לפתיחת שערים אוטומטיים. הם נועדו להפעיל את המנגנון המפעיל את השער ולאפשר למשתמש להיכנס או לצאת מהחלל המוגדר על ידי השער. ישנם מספר סוגי שלטים לשערים, כולל שלטים עם קודים קבועים ושלטים בעלי קוד משתנה. שלטים לשערים מיועדים לשימוש בבתים, במבני משרדים, במתחמי מחסנים, בחנויות, בבתי מלון, בבתי ספר ובמבני ציבור.

מכשיר דיאגנוסטיקה

מכשיר אלקטרוני שמאפשר לבדוק את מצב הרכב ולאבחן בעיות בו. המכשיר מתחבר למחשב הרכב ומאפשר לקרוא נתונים ולהעריך את מצב הרכב. הדיאגנוסטיקה מאפשרת למנוע נזקים יקרים על ידי זיהוי בעיות במהלך התחזוקה השוטפת של הרכב.

זהו רק חלק מרשימת הציוד הדרוש למנעולנים. בשיווק חגי אנו מחזיקים את מכלול הציוד המקצועי למנעולן ומקנים פתרונות מתקדמים למנעולנים בארץ.

מהם היתרונות של ציוד מקצועי למנעולן

כלים למנעולן כוללים ציוד יקר ובעל ערך, חשוב לוודא שלמוצרים יש אחריות, עדכוני תוכנות ושירות המספק תמיכה וליווי טכני. בשיווק חגי ערכים אלו הינם מאבני הדרך של החברה וזהו הערך המוסף בקניית ציוד מקצועי למנעולן מספק מקצועי. המוצרים שאנו מחזיקים איכותיים, מהטובים בעולם בתחומם וכאמור, באים יחד עם השירות המקצועי שניתן רק ללקוחות החברה. 
 

אילו חברות בעולם מייצרות מוצרים מובילים בתחום המנעולנות? 

כאמור, Key-line המייצרת את מכונות השכפול הטובות בעולם, AUTEL שמייצרת את מכשירי הקידוד ומכשירי אבחון תקלות (דיאגנוסטיקה), LockDecoders שמייצרת מכשירי קידוד ומפתחת תוכנות תואמות , SPVG שמייצרת תוכנות לקבוצת VAG, LISHI שמייצרת מכשירי פתיחת רכבים, JMD שמייצרת מכשירי קידוד שולחניים, The Diagnostic Box שמייצרת תוכנות לקידוד מפתחות, KEYDIY שמייצרת שלטים ומכשירים תואמים להכנת שלטים ועוד. 
 

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים ציוד למנעולן בחנות מקצועית? 

חשוב לבחור את המכשור שיודע להתעדכן מעת לעת, שיש לו אחריות, המשכיות, תמיכה והדרכה. בשיווק חגי אנו מחזיקים מחלקה נפרדת ומקצועית המספקת פתרונות מתקדמים למנעולנים בניהולו של אייל בן אבו, המתמחה במשך כ10 שנים בשכפול מפתחות ובתחום האימובילייזר באופן נרחב ומקצועי.  אייל מבקר בתערוכות בעולם, בקשר עם החברות הטובות בעולם בייצור מכשירי קידוד ותכנות מפתחות אימובילייזר, מביאם לארץ ומשווק לקהל לקוחותינו הקיימים והמצטרפים. אייל מספק שירות, תמיכה, הדרכה וליווי לכל אחד מלקוחות החברה ועומד עימם בקשר רציף מזה שנים רבות.

טיפים לרכישת ציוד מקצועי למנעולנים? 

שוב, נושא האחריות והעדכונים חשוב, בדוק נתון זה בבואך לרכוש ציוד מקצועי למנעולן. כמו כן, נושא השירות והתמיכה שהוזכר כאן לעיל רבות, אין להקל בו ראש וחשוב לבחור את הגורם הנכון שיתן לך מענה מקצועי בעת הצורך, בעת תקלה או שאלה. 
אנו ממליצים להצטרף לקבוצות פייסבוק של מנעולנים בארץ, להיות חברים בפייסבוק של שיווק חגי שמעלה תכנים מעת לעת ולקבוצות הווטסאפ שלנו בהן אנו מודיעים על מוצרים חדשים, מלאי, עדכונים, מכונות לשכפול מפתחות, מכשירי קידוד ופתרון תקלות, שלטים לרכבים, שלטים לשערים, מכשירי פריצה, גלמים, מוצרי נעילה, מחזירי דלת, כספות ועוד. 

לסיכום, ספק מקצועי ומוצרים איכותיים מהווים את הקנייה הטובה והבטוחה עבור המנעולן, אנו מזמינים אותך ליצור קשר ישירות עם אייל, בטלפון:  052-4674140 לתיאום מועד פגישה באולם התצוגה שלנו בהר טוב או בבית העסק שלך. בהצלחה!

BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1
BSIMAGE1