כל סוגי מכונות השכפול בייבוא בלעדי מחב' KEYLINE, איטליה, המובילה בעולם בייצור ופיתוח מכונות וגלמים לשכפול מפתחות ובייבוא בלעדי מחב' JMA, ספרד ושל יצרניות מובילות נוספות מהעולם. מכונות שכפול מפתחות מכניות, מכונות שכפול אוטומטיות ואלקטרוניות לשכפול ולקידוד מפתחות מכל הסוגים: בית ורכב, חורים ותעלות, כספות ודואר, פורד, אימובילייזר ועוד.
כמו כן ניתן לרכוש מכונות שכפול מפתחות משומשות.


  • אחריות לשנתיים
  • הקמת מחלקת שכפול מפתחות אצל הלקוח
  • מח' מקצועית של גלמים לשכפול מפתחות
  • ייעוץ והדרכה מקצועיים
  • החלפת ישן בחדש
  • הסבת מכונות ישנות למכונות דואר
  • שירות תיקונים
  • חלקי חילוף
  • השחזת סכינים


שכפול מפתחות – למה זה טוב?

הילדים גדלו? צריכים להשאיר מפתח למנקה? המפתח לרכב אבד או שאולי יש צורך במפתח נוסף למשרד? כל אלו ועוד הן רק מעט מן הסיבות לשכפול מפתחות. לשכפל מפתח זהו מוצר בסיסי ונדרש ע"י הצרכן ומכאן שמכונות שכפול מבוקשות בקרב גורמים שונים, ביניהם המנעולנים המקצועיים והמנעולנים הניידים המפעילים את הציוד ברכבם, חנויות כלי הבית הנקראות טמבוריות, מרכזי האספקה הטכנית וחומרי הבניין וכן, מוסדות גדולים שמבצעים את התחזוקה IN HOUSE.
 

מכונה לשכפול מפתח לבית או לרכב?

שכפול מפתחות הינו תחום מפותח ומתקדם בארץ ומכיל הן מכונות לשכפול מפתחות לבית והן את מכונות השכפול ומכשירי הקידוד למפתחות רכב. בשיווק חגי אנו מציעים את מכלול הפתרונות הקיימים והמתקדמים בעולם, הודות לשיתוף הפעולה והקשרים המסחריים שלנו עם חברת KEYLINE איטליה, החברה המתקדמת והמובילה בעולם לייצור מכונות וגלמים לשכפול מפתחות. מזה 20 שנה שאנו מייבאים את מוצרי חברת קיליין, בייבוא רשמי ובלעדי של מכונות שכפול המפתחות והגלמים לשכפול המפתחות, כמו כן את כלל הציוד והחלפים הדרושים לנותני השירות.


הקמת מחלקת שכפול מפתחות – כיצד?

לקוח המעוניין בהקמת מחלקת שכפול מפתחות אצלו בבית העסק ימצא בשיווק חגי את מכלול הפתרונות המקצועיים לשאיפתו זו, החל מהציוד הבסיסי הכולל את מבחר מכונות השכפול ברמות ביצוע שונות ובהתאמה אישית לכל בעל מקצוע, כלל הגלמים לשכפול המפתחות, הציוד החליפי, לוחות ייעודיים לאחסון הגלמים, ארונות מקצועיים בהרכבה מודולרית ואת ההדרכה המקצועית של נציגי המכירות הוותיקים שמלווים את החברה מזה שנים רבות.
 

מדוע מומלץ לקנות מכונת שכפול מפתחות מספק מקצועי?

הוספת מכונת שכפול לבית העסק של הלקוח איננה מסתיימת ברכישת המכונה, אלא מתחילה ברכישה. חובה לרכוש מכונת שכפול מספק מקצועי ומנוסה בתחום, בכדי לוודא שמכונת השכפול מיוצרת במפעל העומד בתקנים בינלאומיים, שהמוצר איכותי וברמה גבוהה, אשר ישמש את הלקוח במשך שנים רבות וחלקי חילוף יהיו זמינים לו בכל עת, כל עוד הם בתוקף מהיצרן. אך מעבר להיבט הטכני, חשוב שיעמוד לנגד עיניו של הלקוח מערך השירות, התמיכה וההדרכה של החברה ממנה המכונה נרכשת. הכרת המפתחות והתאמת הגלם הנכון לכל מפתח הינו ידע נרכש ורק חברה מקצועית המחזיקה סוכנים שמכירים היטב את התחום תוכל לספק שירות זה באופן מקצועי, שלם ויעיל. כמו כן, ספק מקצועי יקנה אחריות על המכונות והציוד.
 

נציגי שירות ומכירות מקצועיים ומנוסים

כאמור, מעבר להיבט הטכני, חשוב שיעמוד לנגד עיניו של הלקוח מערך השירות וההדרכה של החברה ממנה המכונה נרכשת. התהליך מתחיל בהתאמת המכונה הנכונה לכל בעל חנות או לכל נותן שירות בהתאם לאופיו וצרכיו. לשמחתנו בשיווק חגי נציגי המכירות והשירות הינם חלק מהצוות הותיק בחברה, אשר מלווים את אותה מזה עשור ואף יותר. הסוכנים בחברה מקנים ללקוחותיהם שירות אישי ומקצועי, ממליצים על המכונה המתאימה, מדריכים ומלווים את הלקוחות בתחילת דרכם עד להיכרות התחום באופן עצמאי.
 

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים מכונת שכפול למפתחות בית?

גם במכונות שכפול של מפתחות בית ישנם סוגים שונים ורמות שונות, כדאי שספק המכונות ידע לנתב את ההמלצה הנכונה לכל לקוח. וכמובן, האיכות, המחיר, השירות והאחריות, כל אלו ירכיבו את העסקה הטובה והמשתלמת עבור כל לקוח. בשיווק חגי הלקוחות נהנים משנתיים אחריות ושירות מתמשך! 
 

מהם היתרונות של מכונת שכפול למפתחות חורים ותעלות?

בעל עסק המחזיק מכונת שכפול למפתחות חורים ותעלות בנוסף למכונת שכפול מפתחות משוננים, מקנה לעצמו את האפשרות להרחיב את יכולת השכפול עבור לקוחותיו. באמצעות מכונת חורים ותעלות יוכל בעל העסק לשכפל מפתחות חורים שנמצאים בצילינדרים רבים ונפוצים בשוק, כגון: PROMAX, מגנום, 7X7, YALE ועוד. מפתחות עם תעלות ימצאו במפתחות רכב שונים ובצילינדרים הנקראים HIGH SECURITY ומותקנים בדלתות ביטחון.
 

אילו מכונות שכפול מתאימות לשכפול מפתחות רכב?

לשכפול מפתחות רכב אנו משתמשים במכונות למפתחות משוננים, תעלות וחורים. ניתן לייצר זאת באמצעות מכונות מכאניות וכן באמצעות מכונות ממוחשבות.
 

האם מפתחות מיוחדים מצריכים מכונת שכפול ייחודית?

ישנן מכונות ייעודיות למפתחות מיוחדים, אך כיום, המכונות הממוחשבות מספקות מענה רחב גם למפתחות מיוחדים מסוגים שונים. חלק מהמפתחות המכונה הממוחשבת יודעת לשכפל ללא אביזרים נוספים ועבור חלק מהמפתחות המיוחדים, באמצעות פעולה פשוטה של החלפת באקים יתאפשר שכפול נוסף. כמובן שאת כל הסוגים ניתן למצוא בין מגוון המכונות והציוד של חברת קיי ליין, לדוגמא, מכונת שכפול ממוחשבת NINJA TOTAL יכולה לשכפל מפתחות מיוחדים מסוגים שונים, כגון: KABA, EVVA, מולטילוק, רב"ח ועוד.
 

טיפים לקניית מכונות שכפול למפתחות כספות ודואר?

ברכישת מכונת שכפול למפתחות כספות ודואר יש לשים לב לנתון שמתייחס לאורך מפתח הכספת. מפתחות שכפול כספות מקצועיות ישכפלו גם את המפתחות הארוכים ביותר ואף ללא הגבלת אורך המפתח. כמובן שקיליין יודעת להציע מכונות מסוג זה, הן מכונה מכאנית והן מכונה ממוחשבת.
נתון מקצועי חשוב נוסף הינו חיתוך הזווית.
 

מהן מכונות שכפול מפתחות ממוחשבות?

מכונות שכפול ממחושבות הן מכונות אשר מבצעות את פעולת השכפול באופן עצמאי וללא חיבור למחשב וקרויות בשפה המקצועית גם מכונות שכפול אלקטרוניות. המכונות הממוחשבות של חברת קייליין איטליה הן מכונות חכמות והמתקדמות ביותר בעולם, מקנות מענה מקצועי רחב למפתחות משוננים לבית ולרכב, מפתחות תעלות וחריטה, מפתחות מסמר (פורד), מפתחות כספות ועוד. עיצוב המכונות עדכני ומודרני, פונקציונלי וארגונומי והן מופעלות באמצעות מסך טאצ' צבעוני וממשק קל ללמידה, פשוט ונוח. השימוש במכונת שכפול ממוחשבת מהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור המנעולן המקצועי ומאפשר הרחבת סל השירותים המוצעים לקהל לקוחותיו של המנעולן תחת קורת גג אחת.
 

מה חשוב לדעת בנוגע למכשירים לקידוד אימובילייזר?  

תחום הרכב משתנה, משתכלל ומתעדכן עם השנים, לכך השפעה ישירה על תחום שכפול וקידוד המפתחות לרכב. בבואך לעסוק בקידוד אימובילייזר לרכב חשוב לבחור את המכשור שיודע להתעדכן מעת לעת, שיש לו אחריות, המשכיות, תמיכה והדרכה. עולם האימובילייזר הוא רחב ונדרשת מיומנות ומקצועיות אותה חשוב לוודא שניתן לקבל מספק מכשירי הקידוד. בשיווק חגי אנו מחזיקים מחלקה נפרדת ומקצועית לתחום האימובילייזר בניהולו של אייל בן אבו, המתמחה במשך כ10 שנים בשכפול מפתחות לרכבים מכל הסוגים הנדרשים בארץ ומקנה פתרונות מתקדמים למנעולנים. אייל מבקר בתערוכות בעולם, בקשר עם החברות הטובות בעולם בייצור מכשירי קידוד ותכנות מפתחות אימובילייזר, מביאם לארץ ומשווק לקהל לקוחותינו הקיימים והמצטרפים. אייל מספק שירות, תמיכה, הדרכה וליווי לכל אחד מלקוחות החברה ועומד עימם בקשר רציף מזה שנים רבות.
 

מה הקשר בין גלמים לשכפול מפתחות למכונות שכפול?

בבואך לרכוש מכונת שכפול מפתחות חשוב לוודא שמדובר בספק גדול שמחזיק גלמים איכותיים ואת כלל סוגי הגלמים לשכפול מפתחות המבוקשים בקרב ציבור הלקוחות בארץ, על מנת שהלקוח יוכל להפיק את המירב ממכונת השכפול שברשותו. בשיווק חגי מלאי הגלמים והמגוון הוא אינסופי ואנו משקיעים את מיטב משאבינו להבאת כל הגלמים הנדרשים בארץ, הן בתחום הבית, הרכב והאימובילייזר, כולל מענה רציף ותמידי להתפתחות הקידמה והמילה האחרונה של יצרני הרכב בעולם.

לסיכום, ספק מקצועי ומוצרים איכותיים מהווים את הקנייה הטובה והבטוחה בבואך לרכוש מכונת שכפול מפתחות, בין אם מכאנית או אלקטרונית אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם החברה בטלפון 02-9925992 לתיאום מועד פגישה עם נציגנו באזורך.